BG EN

Индонезия осъжда атентата в редакцията на френския ежедневник

СВЕТЪТ ДНЕС

Индонезия осъжда атентата в редакцията на френския ежедневник

2044
на 09.01.2015
Индонезия осъжда атентата в редакцията на френския ежедневник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Индонезия – страната с най-много мюсюлманско население в света, осъжда атентата в редакцията на френския сатиричен ежедневник „Шарли ебдо”, съобщи в официално изявление външното министерство на Индонезия, предаде Фокус, позовавайки се на Газета ру.
„Правителството на Индонезия изразява дълбоките си съболезнования към правителството и народа на Франция, и особено към семействата на жертвите, защото нито един акт на насилие не може да бъде оправдан”, се казва в съобщението.
„Фактът, че нашата страна е с най-много мюсюлманско население в света, неизбежно ни прави уязвими към негативно въздействие, вследствие на каквито и да било актове на насилие, извършени в името на исляма”, отбеляза външният министър на Индонезия.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков: Административният и управленски опит на Гюров е нулев, кликата ППДБ е овъртолена около сектата Петрохан, а Йотова ги легитимира (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков: Административният и управленски опит на Гюров е нулев, кликата ППДБ е овъртолена около сектата "Петрохан", а Йотова ги легитимира (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК