BG EN

Институтът по експериментална морфология, патология и антропология към БАН отпразнува 65 години

Образование

Институтът по експериментална морфология, патология и антропология към БАН отпразнува 65 години

6099
на 02.12.2018
Институтът по експериментална морфология, патология и антропология към БАН отпразнува 65 години
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

65 години отпразнува Института по експериментална морфология, патология и антропология към Българската академия на науките.

препоръчано

Голям интерес от страна на ученици и студенти има към Националния антропологичен музея към института, където в момента може да се види изложба посветена на здравето. Много млади учени са част от екипа, отбеляза директорът професор Светлозара Петкова.

„Това, което ме радва през последните години е, че успяваме да задържим младите хора и да ги мотивираме за научна работа. Смятам, че сме създали един екип и колектив, в който младите хора се чувстват комфортно и на мястото си. Колегите подхождат към работата си с изключителна отговорност и любов, което е много важно за мен като директор на института“, каза тя. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК