BG EN

Интересна операция на "Армията"...

Футбол

Интересна операция на "Армията"...

26995
на 27.12.2018
Интересна операция на Армията...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на ЦСКА действа за изваждането на български паспорт на левия защитник Жеферсон.

Бразилецът е сред футболистите, които запълват квотата на играчи на "червените" извън Европейския съюз. Всеки отбор от Първа лига може да картотекира петима такива футболисти, като само трима от тях да са в групата за мач.

В момента в процедура по издаване на български документи са двама сънародници на Жеферсон - крилото Рафаел Енрике и централният нападател Евандро, акцентира "Топспорт".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК