ГОРЕЩО
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Александър Йорданов: Кабинетът "Желязков" толкова добре управлява, че и в оставка "самолетът" си лети нормално - протестърите са много, но пилоти няма
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Интерпол издаде международен бюлетин в 190 страни във връзка с тримата затворници, които избягаха в събота от Центъра за задържане в канадската провинция Квебек, съобщава вестник La presse.
препоръчано
Оранжевият бюлетин е разпратен до полицейските служби на 190 страни, които членуват в организацията. Въпреки това полицията в Квебек не пожела да потвърди дали тримата може да се намират извън страната.
Тримата бегълци са чакали процес за трафик на наркотици, убийство и участие в организирана престъпност.
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
843
преди 2 минути
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
3507
преди 38 минути
И ДНЕС Е ПРАЗНИК: Тези редки и много красиви имена трябва да почерпят
25150
преди 2 часа


