BG EN

Интерпол провежда обиски в офисите на аржентински бизнесмени

СВЕТЪТ ДНЕС

Интерпол провежда обиски в офисите на аржентински бизнесмени

5246
на 30.05.2015
Интерпол провежда обиски в офисите на аржентински бизнесмени
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сътрудници на аржентинското отделение на Интерпол провеждат обиски в офисите на бизнесмени, за които се подозира, че са замесени в скандала около ФИФА, съобщава порталът La Nacion.
Става дума за президента на компанията „Торнеос и Компетенсиас“ Алехандро Бурсако и директорите на компанията „Фулплей“ Уго Хинкисе и Мариано Хинкисе, които са баща и син.
Целта на обиските е търсенето на сведения относно местонахождението на заподозрените, които се укриват от властите. По-рано данъчната служба на Аржентина обвини бизнесмените в укриване на данъци и пране на пари, както и сключване на картелни споразумения.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК