0
06.08.2020
0
4880

Отборът на Интер се класира за четвъртфиналите в турнира Лига Европа. В мач от осминафиналната фаза на надпреварата, който се изигра в Германия, играчите на треньора Антонио Конте победиха трудно испанския Хетафе с 2:0.

Финалът на Лига Европа ще се играе в Кьолн

Финалната част от плейфите в турнира Лига Европа ще се...

на 16.06.2020

Ромелу Лукаку в 33-ата минута и Кристиан Ериксен в 83-ата бяха точни за отбора от Милано. Хорхе Молина в 76-ата минута пропусна дузпа за Хетафе.

Следващият съперник на Интер ще определят днес Лиевиркузен и Рейнджърс. След първия мач в Глазгоу Леверкузен има аванс от 3:1.

Резултати от осминафинални мачове от турнира Лига Европа

Копенхаген – Истанбул Башакшахир 3:0. Продължава Копенхаген с общ резурлтат от двата мача 3:1

Много важен жребий в Лига Европа

Днес бе изтеглен жребия за заключителната фаза в турнира...

на 10.07.2020

Шахтьор (Донецк) – Волфсбург 3:0 Продължава Шахтьор с общ резултат от двата мача  5:1

Интер – Хетафе 2:0. Продължава Интер

Манчестър  Юнайтед – ЛАСК – 2:1. Продължава Манчестър Юнайтед с общ резултат от двата мача 7:1.