ГОРЕЩО
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
Слави Трифонов: Аз нали ви казах, но ми спряхте закона. Сега гледате порно от козметични салони
Депутатите от ДПС-НОВО НАЧАЛО посрещнаха младежи от Търговище в Музея на Сглобката (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иракските сили за сигурност са провели специална операция в близост до Багдад, при която са ликвидирали 16 терористи от групировката „Ислямска държава в Ирак и Леванта”, съобщава ИТАР-ТАСС.
препоръчано
„Унищожени са 16 терористи, в това число и Маджид Хамид Рашид, един от главатарите на „Ислямска държава в Ирак и Леванта”, по време на операция, проведена в района Ел-Аназ западно от Багдад”, се посочва в съобщение на министерството на вътрешните работи на Ирак.
Фермери ще организират протестен митинг в Атина този месец
1985
преди 32 минути
В Гърция разбиха група просещи по принуда румънци
6162
преди 2 часа
Буря нанесе щети на гръцкия остров Корфу
5967
преди 3 часа


