ГОРЕЩО
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
СМЯХ В ЗАЛАТА! Кокорчо се обади по темата за Манол Пейков - ето защо иска да е депутат от Пловдив
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Парламентът на Ирак гласува за възобновяването на транзакциите между Централната банка на страната и финансовите институции в автономен Иракски Кюрдистан, предава ТАСС. Депутатите с мнозинство подкрепиха отмяната на ограниченията, въведени по-рано по отношение на банките на автономията.
препоръчано
В началото на октомври парламентът в Багдад санкционира със замразяване на всички банкови операции, включително и продажбата на долари, финансовите учреждения на автономията. Това решение стана една от мерките за икономически натиск спрямо Ербил след проведения в региона референдум за независимостта, обявен от централните власти за незаконен.
свързани новини
Разминирането на Ормузкия проток ще отнеме 6 месеца
9956
преди 6 часа
Тръмп: Преговорите с Иран може да се подновят още в петък
8604
преди 9 часа
Корпусът на гвардейците в Иран задържа два плавателни съда
11421
преди 13 часа
Саудитска Арабия дари 25 тона фурми на България
13564
преди 13 часа


