ГОРЕЩО
Проектът “Магазин за хората” постигна основната си цел – доволни клиенти и реален ефект в малките населени места (СНИМКИ)
И БЕЗ ЦЪНЦИ СЪМНА: Ето кой сяда на овакантеното от "скандалната" журналистка място
ОБЛАЧНО И МЪГЛИВО! Намалената видимост се задържа, превалява на югоизток и по Черноморието (КАРТИ)
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иран е готов за удължаване на ядрените преговори със световните сили до една година, ако днес не бъде постигнато споразумение. Това съобщи източник от иранската делегация на преговорите пред AFP, цитирана от "Фокус". Такова удължаване не би било в противоречие с женевското споразумение, което налага ограничения на иранската ядрена програма в замяна на частично облекчаване на санкциите, каза източникът.
препоръчано
Много румънци се готвят да посрещнат Коледа с бюджет на строги икономии
5509
преди 2 часа
Геолози откриха нов минерал, нарекоха го цзинсюит
12689
преди 9 часа
Русия продаде злато за близо 2 милиарда долара на Китай
13601
преди 10 часа


