ГОРЕЩО
РЕШИ СЕ! Гюров тръгва към президентските избори - ето какво го издаде
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
СЛЪНЧЕВО УТРО! Облаци се трупат следобед, идват валежи с гръмотевици (КАРТИ)
Анализатор предупреди опозицията ДА СИ ОПИЧА АКЪЛА: Ако ПП и ДБ закъснеят с кандидатурата си за президент, победа на Йотова ще БЕТОНИРА Радев
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иранските власти заявиха, че не виждат смисъл в ограничаването на добива на петрол и нямат намерение да се присъединяват към съответното споразумение, сключено във вторник в Доха между Русия и три страни от ОПЕК, предаде BBC.
препоръчано
По думите на представителите на иранските власти, отговарящи за взаимодействието между Иран и ОПЕК, много страни са увеличавали добива на петрол по времето, когато Техеран е бил под санкции. Сега, когато тези санкции са свалени, Иран също има намерение да увеличава добива на петрол.
Решението на Техеран прави невъзможно реализирането на постигнатото в Доха споразумение.
свързани новини
Петролът в очакване на срещата между историческите съперници Иран и Ирак
6522
на 17.02.2016


