ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иран планира да започне доставките на газ за Европа след 2 г., съобщи "Уолстрийт Джърнъл". Страната притежава най-големите резерви на природен газ в света, но няма необходимата инфраструктура за износ, пише изданието. Поради това Иран предоставя няколко варианта за пренос.
препоръчано
Един от проектите е възстановяване на работите по строителството на Iran LNG -терминалът по сгъстяване на природния газ, който е завършен на 40%. Друг вариант е построяването на тръбопровод по дъното на Персийския Залив до Оман, който по проект има инфраструктурата за доставка на газ до Европа, пише „Стандарт”.
свързани новини
Добра новина! Газът поевтинява с 13%, през юли - с още 10%!
5454
на 30.03.2015
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вучич подава оставка до седмици
2215
преди 14 минути
ООН обяви пагубни щети след двойния трус във Венецуела
2130
преди 26 минути
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
4918
преди 1 часа


