ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало с протест срещу Тик-Ток пърформансите на ППДБ
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният секретар на Християндемократическия съюз в Германия Андреас Шойер препоръча в страната да бъде приет Закон за исляма, чрез който да бъде преустановено чуждестранното финансиране на джамиите, съобщава националният ежедневник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung.
препоръчано
Берлин трябва да се отнася по-сурово и критично към политическия ислям, защото той осуетява интеграцията на живеещите в Германия мюсюлмани. За справяне с фактора религия страната се нуждае от специално законодателство в това отношение.
Изданието припомня, че в Германия детските градини и джамиите се спонсорират от чужбина, преди всичко от Турция и Саудитска Арабия.
свързани новини
Полицейска акция в Германия срещу най-големите арабски кланове
8044
на 12.04.2016
ДПС-Ново начало с протест срещу Тик-Ток пърформансите на ППДБ
76912
преди 1 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! И Зравната каса одобри бюджет 2026
18746
преди 2 часа


