BG EN

Искрен Веселинов и Александър Сиди с ПЪРВИ КОМЕНТАР пред ПИК за ареста на Нено Димов, кога ВМРО ще избира негов заместник и кой ще бъде той

ГОРЕЩО
Политика

Искрен Веселинов и Александър Сиди с ПЪРВИ КОМЕНТАР пред ПИК за ареста на Нено Димов, кога ВМРО ще избира негов заместник и кой ще бъде той

55118
на 11.01.2020
Искрен Веселинов и Александър Сиди с ПЪРВИ КОМЕНТАР пред ПИК за ареста на Нено Димов, кога ВМРО ще избира негов заместник и кой ще бъде той

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не сме имали заседание, на което да обсъдим кого да предложим за мястото на Нено Димов за министър на околната среда и водите", каза пред ПИК депутатът от ВМРО Александър Сиди. Той уточни, че това ще стане в началото на другата седмица. 

препоръчано

"Обсъждаме. Но все още не мога да коментирам", каза Искрен Веселинов, за когото се коментира, че е най-вероятният бъдещ екоминистър. Той бе лаконичен, че тепърва трябва да се анализира всичко, което се случи с Нено Димов.

За ареста на Нено Димов и повдигнатото му обвинение Веселинов каза: "Не еднозначен беше начинът, по който всичко беше направено". 

Александър Сиди пък отказа да коментира темата с думите: "Каквото каза лидерът ни, това е". Красимир Каракачанов нарече ареста на Димов "показно убийство на една политическа кариера". 

Най-вероятно още в понеделник Войводите ще решат кого да предложат за мястото на Нено Димов. Коалиционен съвет във вторник ще определи кой ще бъде новият екоминистър. Кандидатурата ще бъде гласувана още в сряда от парламента в първия му пленарен ден след Нова година, когато депутатите трябва да гласуват и оставката на Димов.



Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на август:Овенът е с идея за ново начало, Ракът е сговорчив, Везните са затворени и необщителни САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на август:Овенът е с идея за ново начало, Ракът е сговорчив, Везните са затворени и необщителни
ПИК TV x
ПИК TV! Росица Кирова с ИЗНЕНАДВАЩО РАЗКРИТИЕ: Ето защо Инспекцията по труда трябва да глоби депутатите (ВИДЕО) ПИК TV! Росица Кирова с ИЗНЕНАДВАЩО РАЗКРИТИЕ: Ето защо Инспекцията по труда трябва да глоби депутатите (ВИДЕО)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента