ГОРЕЩО
ЩЕ ПАДНЕТЕ ОТ СМЯХ: Кандимена е новият Кирил Петков. Спряха бившия главсек на улицата и го попитаха кои изневеряват повече - мъжете или жените, а той... (ВИДЕО)
НОВА ИЗМАМА: Звънят ни от номера на банка или близък човек
СМРАЗЯВАЩИ ПОДРОБНОСТИ за убийството в Съединение - Митко нападнал бившия полицай с брадва, той го разфасовал заради страх от ромска вендета
ВАЖНО: Какви са последствията от превантивното намаляване на мощността на 5 блок на АЕЦ „Козлодуй“
ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ХОД НА ИРАН: Техеран нарочно изнесе пред FT заплахата за България. Това е предупреждение!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Бангладеш бе убит четвърти от началото на годината независим блогър. Убийците са крайни ислямисти. Въоръжени с брадви, те проникнали в жилището му и го насякли.
препоръчано
По-рано тази годна в страната бяха убити други трима блогъри, които се обявяваха за свобода на словото в Бангладеш.
Те критикуваха властите за арестуването на техни колеги, а също коментираха състоянието на исляма от позициите на атеизма.
Ислямисти: Ще напълним улиците на Париж с трупове
8170
на 24.07.2015


