ГОРЕЩО
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
Близък изток
"Ислямска държава“ пълни басейни с петрол и ги подпалва, за да спре настъплението към Мосул
12751
на 08.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Терористите от „Ислямска държава“ пълнят басейни с петрол и ги подпалват с надежда гъстият дим да ги държи далеч от взора на коалиционните изтребители, нанасящи удари срещу тях, предаде AhlulBayt.
препоръчано
Местни източници сочат, че терористите са напълнили фонтани и плувни басейни в западната част на Мосул с петрол и са ги запалили. Посочва се, че западната част на града е напълно покрита с черен пушек.
Иракската армия започна мащабна операция по освобождаването на Мосул от „Ислямска държава“, които владеят втория по големина град в страната вече втора година.
Битката за Мосул се ожесточава, загинаха най-малко 30 души
11353
на 07.11.2016
Става страшно в Мосул! Иракската армия нагази в северните квартали
11694
на 06.11.2016
Джихадистите обгазиха правителствените сили в Мосул с иприт и хлор
12943
на 06.11.2016


