ГОРЕЩО
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Пропадна асфалтът край строежа на метрото в “Слатина"
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийски боен самолет е катастрофирал северно от Дамаск, но не е ясно дали е бил свален или е паднал поради техническа повреда. Това съобщава Сирийският център за наблюдение на човешките права, цитиран от Ройтерс.
препоръчано
Самолетът е катастрофирал в района на Източен Каламун, който се намира до сирийската столица. Съдбата на пилота не е известна, отбелязват от центъра. ДАЕШ („Ислямска държава”) пише в онлайн съобщение, че самолетът е свален.


