ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Испанският съдия Матеу Лаос беше избран от УЕФА да ръководи предстоящия сблъсък между Лудогорец и Ливърпул от група "В" на Шампионската лига. Валенсианският арбитър е на 37 години и свири международни мачове от началото на 2011 година. На 16 април тази година Лаос беше назначен за съдия на финала за Купата на краля между Реал Мадрид и Барселона (2:1).
Другият мач в групата между Базел и Реал Мадрид е поверен на сърбина Милорад Мазич./sportal.bg
препоръчано
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
18510
на 05.06.2026
ТРАНСФЕР: ЦСКА продава нападател в Турция
17782
на 05.06.2026
ВОАЯЖ: Националите не, но Гонзо отива на Световното
17893
на 05.06.2026
Молдова няма да създаде проблеми на България
15593
на 05.06.2026


