ГОРЕЩО
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Утре в 52 испански града ще се проведат протести срещу „незаконното и аморално“ предварително споразумение на Евросъюза с Турция, предаде агенция ЕФЕ.
препоръчано
В проявата са ангажирани 120 политически партии, обществени организации и профсъюзи, които призоваха испанците да участват в демонстрациите. Основната демонстрация ще се състои на столичния площад „Пуерта дел Сол“.
Иззеха 5 тона хашиш при акция в Испания
10381
на 15.03.2016


