ГОРЕЩО
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Референдумът за независимостта на испанската област Каталуния, който бе обявен през ноември от местната националистическа партия, не може да бъде проведен, тъй като е незаконен. Това заяви днес премиерът на Испания Мариано Рахой, цитиран от AFP.
препоръчано
Премиерът посочи, че никой не може едностранно да лиши испанския народ от правото да реши бъдещето си, и подчерта, че референдумът за отделянето на Каталуния би бил незаконен.
През декември премиерът на местното правителство Артур Мас обяви, че на 9 ноември 2014 година ще се проведе референдум за създаването на независима каталунска държава.
Георги Марков ИЗБУХНА пред ПИК с ТЕЗИ истини срещу пропагандата на Сорос за Виктор Орбан
13464
преди 17 минути
Кая Калас недоволства от свалените руски санкции
10747
преди 21 часа


