BG EN

Италиански модисти дават рамо на Едис Пала за "Сървайвър" (СНИМКА)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Италиански модисти дават рамо на Едис Пала за "Сървайвър" (СНИМКА)

20956
на 14.03.2023
Италиански модисти дават рамо на Едис Пала за Сървайвър (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Модният дизайнер Едис Пала, който е сред участниците в тазгодишния сезон на "Сървайвър" се радва на подкрепа не само у нас, но и по света, по специално Италия, където всъщност е завършил модното си образование.

препоръчано

Млади експерти в модната индустрия удариха рамо на нашето момче в сървайвърския му подвиг. Елиз Нзузи, която е основател и креативен директор на модния блог и агенция Miss Maltese публикува видео в Инстаграм акаунта си, с което пожелава успех на Едис в Survivor.

Видеото е откъс от първия лайфстрийм на платформата, в което Едис взима участие и разказва за приятелството им и работата си като моден дизайнер. Miss Maltese е агенция, която събира млади артисти и дизайнери от четирите световни модни столици - Ню Йорк, Лондон, Милано и Париж.

Организират също така партита на Седмицата на модата в Милано, на които гости са творци от цял свят.

Модният дизайнер с американски произход, но позициониран в Италия - Мариана Пароди също подкрепи изявата на Едис Пала в "Сървайвър". Дамата му пожела победа с тяхна обща снимка, направена миналото лято. Мариана работи и живее в Милано, като залага на нестандартни ръчно плетени тоалети.

Пароди и Елиз Нзузи са колеги на Едис Пала от модния колеж NABA в Италия, който завършват преди години. Освен състудентски отношения ги свързва и приятелство, което обяснява подкрепата им в този важен момент за дизайнера.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК