BG EN

И Австрия иска да участва в миротворческа мисия в Сирия

СВЕТЪТ ДНЕС

И Австрия иска да участва в миротворческа мисия в Сирия

5844
на 01.10.2015
И Австрия иска да участва в миротворческа мисия в Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Австрийският външен министър Себастиян Курц обяви, че страната му е готова да участва във възможна миротворческа операция в Сирия, ако такава бъде обявена от Съвета за сигурност на ООН, предаде Фокус.

препоръчано

„Съветът за сигурност на ООН трябва да съгласува мандат за миротворческа мисия, която да позволи не само борба с тероризма, но и защитата на гражданското население“, смята Курц.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за Средец Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решават? (НА ЖИВО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решават? (НА ЖИВО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК