ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Да ни вкара три гола Люксембург, където има двама-трима професионалисти, е малко обидно. Радост може да има от това, че сме водачи в групата, но иначе...", каза бившият член на Изпълкома Веселин Балевски в предаването "Код Спорт" по TV+.
препоръчано
Припомняме, че редица са изказванията срещу представянето на националния ни тим в мача с Люксембург като и Балевски отбелязва, че нашите не играха на нужното ниво в срещата.
Което е поредно словесно попадение срещу показаното от "лъвовете" във въпросния двубой, критиката обаче може да помогне на тима, ако футболистите си вземат поука и се представят по различен начин в следващите си срещи.
ИЗВЪНРЕДНО! Отново "съблякоха" Петев! Скандалът е огромен
263456
на 10.09.2016
Култови фрази след 4:3 с Люксембург (ЦИТАТИТЕ БЕЗ КОМЕНТАР)
52869
на 07.09.2016


