ГОРЕЩО
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
Колтуклиева си призна без бой: Аз принудих Кирил Петков да подаде оставка, изключих Лорер и отстраних Лена
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Пеевски е прав! Народното събрание трябва да ратифицира участието ни в Съвета за мир на Тръмп
Контрера с тежки думи след консултациите при Йотова: Намираме се в конституционна каша
Марко Рубио с предупреждение: САЩ не изключва да проведе военна операция срещу Иран
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На основателя на „Уикилийкс“ Джулиан Асандж трябва да бъде разрешено да напусне свободен посолството на Еквадор в Лондон, след като за това призова решението на комисия на ООН. Това каза външният министър на южноамериканската държава Рикардо Патино.
препоръчано
„В какво още трябва да бъде обвинен, преди те да поправят грешката си?“, каза Патино пред местната телевизия Telesur, визирайки Великобритания и Швеция. Заявявайки, че Асандж е жертва на „очевидно политическо преследване“, министърът допълни, че Еквадор анализира неговата следваща стъпка в правно и дипломатическо отношение.
свързани новини
В Еквадор са регистрирани 22 души заразени с вируса Зика
7241
на 29.01.2016
Проф. Андрей Йотов, съпругът на първата жена-президент: Гласувам различно от Илияна Йотова
289478
преди 52 минути


