ГОРЕЩО
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Канцлерът на ФРГ Ангела Меркел обеща подкрепа за Гърция в усилията за преодоляване на последиците от горските пожари, предава информационната агенция Ди Ти Ес.
препоръчано
„В този труден момент Германия стои рамо до рамо с гръцките приятели. Те може да са сигурни, че може да разчитат на нашата готовност да помогнем за справяне с катастрофата“, написа Меркел в телеграма до гръцкия си колега Алексис Ципрас.
Германският канцлер поднесе съболезнования на засегнатите от стихията, която по официални данни е отнела живота на повече от 50 души. Над 100 други са ранени.
свързани новини
Гърция обяви 3-дневен траур за жертвите от пожарите
13415
на 24.07.2018
Ципрас се върна по спешност в Атина заради пожарите
10632
на 24.07.2018
ОГНЕН АД! Жертви, ранени и изчезнали заради пожарите край Атина
11645
на 24.07.2018


