ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Футбол
И на "Герена" скърбят за Джеки: Загубата е за цялата футболна общественост
7986
на 09.05.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Левски поднесе съболезнования на близките на починалия славен защитник на ЦСКА Георги Димитров-Джеки, видя ПИК.
препоръчано
"Легендарният защитник на ЦСКА и националния отбор по футбол Георги Димитров-Джеки ни напусна вчера на 62 години след продължително боледуване.
Футболист №1 на България за 1985 г. бе един от най-достойните съперници в битките между сини и червени и истински джентълмен на терена. Загубата му е загуба за цялата футболна общественост!
"ПФК Левски" поднася своите искрени съболезнования на близките и приятелите на Георги Димитров. Светъл път, Джеки!", пишат от "Герена"
свързани новини
Майкъла: Джеки бе голям футболист и голям цесекар
13725
на 09.05.2021
ПЕЧЕ СЕ ТРАНСФЕР: Левски загатна за привличането на испанец
9981
преди 14 часа
Локо София чакат бивши на Ботев и Арда
9322
преди 19 часа
СДЕЛКА: ЦСКА привлича бразилец от Гьозтепе
7481
преди 20 часа
ОФИЦИАЛНО: Смяната на собствеността в Левски е факт
11671
преди 20 часа


