BG EN

И пристанището във Варна потъна в мъгла, затвориха го за кораби

Региони

И пристанището във Варна потъна в мъгла, затвориха го за кораби

4693
на 20.02.2019
И пристанището във Варна потъна в мъгла, затвориха го за кораби
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пристанище Варна е затворено за маневриране поради мъгла, информират от ръководство на корабния трафик. Ограничението важи за всички кораби.

препоръчано

В сряда сутринта на много места по Черноморието видимостта ще е намалена. През деня обаче времето ще бъде слънчево, а максимални температури ще от 10-11° в северните райони, до 15-16° в южните.  

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева разкрива как България се справи с приемането на еврото и защо не се стигна до хаос (НА ЖИВО) ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева разкрива как България се справи с приемането на еврото и защо не се стигна до хаос (НА ЖИВО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК