ГОРЕЩО
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК TV! Борисов: Вижте им морала на ППДБ - двама съдружници във фирма станаха областен и зам. областен управител (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Всички граждани, влизащи в Сърбия от териториите на България, Хърватия, Северна Македония и Румъния трябва да имат отрицателен PCR тест, направен не по-късно от 48 часа. Това е решил днес Кризисният щаб за борба с разпространението на корованируса в Сърбия, предаде БТА, като се позова на Танюг.
препоръчано
Решението влиза в сила от утре, 15 август, и не се отнася за сръбските граждани, влизащи от тези страни, каза епидемиологът Дария Кисич Тепавчевич след заседанието на щаба.
Взето е и решение да се отменят ограниченията за гражданите на Черна гора при влизане в Сърбия и това решение също влиза в сила от утре.
И ТУК НИ УДАРИХА: Между 25% и 30% нагоре за стоматологичните услуги
10477
преди 2 часа
БЧК отбелязва 110 години от първото си периодично издание
4135
на 12.03.2026
Безплатни прегледи за туберкулоза в Сливен
8124
на 12.03.2026


