ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пилот беше свален от самолет на летище „Гетуик“ преди полет поради сериозни страхове, че е бил пиян.
препоръчано
Полетът на „Бритиш еъруейз“ в посока Мавриций се забавил, докато бъде сменен пилотът. Източник от авиокомпанията съобщил на в. „Сън“, че полицаи нахлули в самолета и се отправили директно към пилотската кабина. На първия пилот му сложили белезници и бил отведен.
49-годишният пилот е оставен в ареста. Той е задържан по подозрение, че е възнамерявал да изпълнява функциите си на пилот с погълнат алкохол над допустимото ниво.
свързани новини
ТЪЖНА ВЕСТ! Почина автомобилният пилот, въвел заливането с шампанско
18041
на 15.01.2018
Бивш пилот проговори за срещите си с НЛО
31619
на 04.01.2018
Говорител на „Бритиш еъруейз“ каза пред Би Би Си, че компанията приема случилото се много сериозно.
САЩ предлагат 10 млн. долара награда за лидера на иракска въоръжена група
1105
преди 3 минути
Папа Лъв XIV призова САЩ и Иран да преговарят за мир в Близкия изток
2006
преди 15 минути
Иран постави нови мини в Ормузкия проток
3247
преди 18 минути


