ГОРЕЩО
СЛЕД ТРИУМФА НА "ЕВРОВИЗИЯ": Дара стана почетен гражданин и получи имот (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Защо летният ни сезон е само два месеца и с какво ни превъзхожда Гърция?
Цветанка Андреева СРИНА министър "Бях точен с парите“ заради внушенията срещу Делян Пеевски: Абсолютен скандал - това е политическа цензура и атака
Вежди Рашидов с ОСТЪР коментар: Радев искаше да помогне на България с "Боташ" - виновни са младите момчета от ПП, които го подведоха
Делегацията на ДПС проведе среща с валията на Бурса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Южна Корея учредява щаб за борба срещу тероризма, който ще бъде задействан в случай на подобна атака в страната, предаде агенция Yonhap, като се позова на правителствен източник. Специализираният отдел ще бъде създаден на 4 юли към кабинета на министър-председателя и ще бъде ангажиран в планирането и предприемането на антитерористични мерки.
препоръчано
„Начело на този орган ще бъде премиерът, а сред членовете са ръководителите на 19 държавни ведомства, включително министърът на отбраната, министърът на външните работи и ръководителят на Националната разузнавателна служба“, се казва в съобщение на правителството.


