ГОРЕЩО
ИЗХОДЪТ СЛЕД РЕВОЛЮЦИЯТА или как докато народът, който е искал истина, накрая ще остане измамен от собствените си говорители
Политологът Димитър Ганев: Следващата оставка ще бъде на Радев
Д-р Гълъбова ги разби: Тежко ни, ако лицата на протеста влязат в парламента
Вежди Рашидов с УДАРЕН КОМЕНТАР: ДПС-Ново начало на Пеевски призовава да не се мразим - в него има всякакви етноси и е приятно за гледане
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Причината е просроченото плащане на еврооблигации на стойност 250 млн. долара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Международната рейтингова агенция „Стандард енд Пуърс” понижи дългосрочния рейтинг в чуждестранна валута на украинската столица Киев от "СС" до "D", предаде бТВ.
препоръчано
По-рано Фич понижи рейтинга на Киев от от "С" до "D". Двете агенции посочват като причина за решението си просроченото плащане на еврооблигации на стойност 250 млн. долара.
свързани новини
Киев е разширил зоната на обстрел в покрайнините на Донецк
3277
на 10.11.2015
На 6 ноември Киев обяви временен мораториум върху всички плащания по външния дълг на града.
Захарова: Зеленски е притиснат до стената
2215
преди 13 минути
Новият премиер на Чехия отряза Украйна
5405
преди 33 минути
Двама американски войници и един цивилен преводач бяха убити при атака на ИД в Сирия
4119
преди 41 минути
Екзекутираха жена за убийството на 4-годишната й доведена дъщеря
6202
преди 53 минути


