BG EN

Йелена Янкович срещу Цветана Пиронкова във втория кръг на US Open

Тенис

Йелена Янкович срещу Цветана Пиронкова във втория кръг на US Open

6792
на 26.08.2014
Йелена Янкович срещу Цветана Пиронкова във втория кръг на US Open
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Сръбската тенисистка Йелена Янкович се класира за втория кръг на Откритото първенство на САЩ, съобщава сайтът на състезанието. Поставената под №9 в схемата на турнира победи с 6:2, 6:3 сънародничката си Бояна Йовановски на старта на надпреварата.

препоръчано

В следващия етап Янкович ще се изправи срещу Цветана Пиронкова, която отстрани италианката Карин Кнап. Двете са играли общо пет мача помежду си при професионалистките, в които българката има само два спечелени сета.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха важни промени в Кодекса на труда и се захванаха със Семейния кодекс (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите приеха важни промени в Кодекса на труда и се захванаха със Семейния кодекс (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК