BG EN

Йоги Льов против увеличаването на участниците на Евро 2016

Световен футбол

Йоги Льов против увеличаването на участниците на Евро 2016

7381
на 21.02.2014
Йоги Льов против увеличаването на участниците на Евро 2016
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германският национален селекционер Йоахим Льов в против увеличаването на броя на участниците на европейски първенства от 16 до 24 отбора. За първи път това ще се случи на Евро 2016 във Франция, за което ще се класират първите два отбора от всяка група, както и третият с най-добри показатели. Останалите отбори, които завършат трети в групите, ще играят плейофи.

препоръчано

"Като селекционер, аз смятам увеличаването на броя на участниците на европейски финали за доста спорно. Това важи и за новата квалификационна система. С нея ще видим значително намаление на качеството и значението на отделните мачове", заяви Льов, цитиран на официалния уебсайт на Германската футболна асоциация.


Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК