ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Йордания ще строи канал от Червено море към заплашеното от пресъхване Мъртво море, съобщи АФП. Проектът струва 980 млн. долара, като ще доставя 100 милиона кубични метра вода годишно.
препоръчано
Инсталацията ще черпи вода от Червено море през залива Акаба, която ще се обезсолява в завод в съседство. Опреснената вода ще снабдява йорданския град Акаба, а солената вода ще бъде изпомпвана към Мъртво море.
Земетресение с магнитуд 6.1 по Рихтер разтърси остров Тонга
8448
на 08.03.2026
Синхуа: Китай призовава за незабавно прекратяване на огъня в Близкия изток
9657
на 08.03.2026
ВПЕЧАТЛЯВАЩО: Китай строи едновременно 37 ядрени блока
9980
на 08.03.2026
Разрешиха на Индия да купува руски петрол
9966
на 06.03.2026


