BG EN

Йордания съгласна Тарик Азиз да бъде погребан на нейна територия

ХИТ СВЯТ

Йордания съгласна Тарик Азиз да бъде погребан на нейна територия

6715
на 06.06.2015
Йордания съгласна Тарик Азиз да бъде погребан на нейна територия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Йорданските власти обявиха, че са дали съгласие по искане на семейството му тялото на бившия иракски външен министър Тарик Азиз да бъде погребано в Йордания, предаде АФП. Верният на Саддам Хюсеин до падането му през 2003 г.

препоръчано

Тарик Азиз издъхна на 79-годишна възраст след повече от десет години прекарани в затвора. Тарик Азиз е починал от сърдечна недостатъчност. Той отдавна страдаше от сърдечни и респираторни проблеми, имаше високо кръвно налягане и диабет. Семейството му нееднократно настояваше да бъде освободен по здравословни причини. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК