ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
България губи годишно 4 млрд. лева от ДДС-измами и нелегална търговия на цигари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"България губи годишно по 2,5 млрд. лева от ДДС-измами и 1,5 млрд. лева от контрабанда. Това са общо 4 млрд. лева, на каквато стойност е целият пенсионен фонд. Контрабандтите канали се покровителстваха от ГЕРБ и Цветан Цветанов. Новият председател на ДАНС трябва да отговори на въпроса как ще се бори срещу тези злоупотреби". Това заяви от парламентарната трибуна Йордан Цонев, зам.-председател на групата на ДПС.
препоръчано
Изучаващият богословие депутат се разчувства и заяви, че по казуса "Пеевски" народните представители са получили покаяние.


