ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
Бившият МВР министър Румен Петков: ППДБ се скриха заради "Петрохан", националната сигурност е застрашена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар е възникнал малко след 07.00 часа тязи сутрин в ТЕЦ „Република“ в Перник. Това каза директорът на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението” в град Перник комисар Емил Марков, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Пожарът е причинен от кабел на лентата, която вкарва въглища в ТЕЦ-а. От този кабел са паднали въгленчета и се произвели пламъци. Към момента пожарът е загасен. Лентата е пусната в движение и пожарни екипи извършват оглед. Не е имало опасност за населението. ТЕЦ-ът не е спирал работа.
Експерти предлагат данък върху подсладените безалкохолни напитки у нас
2441
преди 16 минути
Транспортираха с хеликоптер в Пловдив дете в тежко състояние
2454
преди 18 минути
КТ "Подкрепа" отбелязва 37 години от създаването си
4947
преди 1 часа


