ГОРЕЩО
НА ВНИМАНИЕТО НА НАП, МВР И КПК! Даскалицата-русофилка Янка Такева върти имотни далавери с бащата на варненския кмет Благомир Коцев
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
САМОДЕЙНИ ПОСТАНОВКИ: Лъжа е, че Пепи Еврото е задържан в Сърбия - той не е припарвал там, а МВР разиграва ЕВТИН театър
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кабинетът се активизира ден преди новия вот на недоверие. ГЕРБ внесоха искането си още миналата седмица. И той трябва да се гледа в сряда.
препоръчано
Министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева ще отчете свършеното от министерството през първите сто дни от мандата. Пресконференцията, на която тя ще представи изпълнените задачи, е от 11 ч.
Премиерът Пламен Орешарски ще се срещне с ръководството на Националната асоциация на зърнопроизводителите от 10,30 часа в сградата на Министерския съвет.
Заместничката му Зинаида Златанова ще открие форума "Новият програмен период: възможности за бизнеса", който ще се проведе в рамките на Международния технически панаир в Пловдив.


