BG EN

"Кавалер" от Казанлък нарече дама "травестит"

Темида

"Кавалер" от Казанлък нарече дама "травестит"

39601
на 09.08.2014
Кавалер от Казанлък нарече дама травестит

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Грубиян от Казанлък наранил човешкото достойнство на местна дама, като публично я нарекъл "травестит". Жестоко обидената жена завела дело срещу него, което приключи с осъдителна присъда в края на юли. Казанлъшкият районен съд наложи на мъжа с инициали К.Д.Н. глоба в размер на 3000 лв.

От тях 1500 са за наранената госпожа, заедно с лихвата от деня на нанасянето на обидата (27 ноември 2013 г.), 1000 - административно наказание, а остатъка - разноските по делото. Присъдата не е окончателна и може да бъде обжалвана в Окръжния съд в Стара Загора в установения 14-дневен срок.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК