BG EN

Кадиев: Който не обича БСП, да напуска!

ЧАС ПИК

Кадиев: Който не обича БСП, да напуска!

5273
на 19.01.2014
Кадиев: Който не обича БСП, да напуска!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Най-голямата опасност за БСП е да бъде напусната от недоволните. Да се превърне в партия на доволните, на статуквото. Точно сега БСП има повече нужда от недоволните. Те са движещата сила на промяната, от която се нуждаем.” Това пише депутатът от червената партия Георги Кадиев във Фейсбук.

препоръчано

 „Станишев каза, че ще развалим къща, за да направим колиба. По-лошо е - ще развалим семейство. Човек не напуска семейството си, когато се е скарал веднъж, два пъти или сто пъти със съпругата или децата си, а когато си е отишла любовта. Ако мисията, каузата, любовта са си отишли, мястото ви не е в БСП. Но ако независимо от недоволството ви каузата е вътре във вас, не напускайте. БСП има огромна нужда от промяна, а промяната има нужда от вас”, пише още Кадиев.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК