ГОРЕЩО
Желязков подари на Урсула фон дер Лайен българските евромоенти и обеща България да бъде...
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски изпълни обещанието си - прати писмо до шефа на НСО и комисията, която решава за охраната му (ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Червеният депутат Георги Кадиев се изгаври с министъра на икономиката Божидар Лукарски, като го предложи за кмет на София.
препоръчано
Ето коментара на Кадиев във „Фейсбук”:
През 2009 реформаторите, тогава под името Синята коалиция, се покриха като мишки в София и изтъргуваха неиздигането на кандидат за кмет срещу едно зам.кметско място. Сега, гарантирам ви, ще направят същото.
Иначе имам идея: що да не се кандидатира Лукарски? Бил е зам.кмет на район Младост, шеф на футболната агитка на Локо София, а и с тъщата вече се запозна и няма работа в Америка?


