BG EN

Кадрови проблеми при "сините"

Футбол

Кадрови проблеми при "сините"

15609
на 02.04.2019
Кадрови проблеми при сините

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Левски ще бъде без двама от основните си играчи за визитата на Черно море. Срещата с "моряците" от втория кръг на плейофите в първата шестица пропускат защитникът Давид Яблонски и крилото Паулиньо. Двамата получиха жълти картони в мача с Ботев (Пловдив), които водят до наказания.

За чеха това бе девети жълт картон и той остава без права за следващите две срещи на "сините". Освен двубоя с Черно море, защитникът е аут и за домакинството на Лудогорец.

Паулиньо получи петото си официално предупреждение и ще бъде санкционират за един мач, акцентира "Топспорт". Левски гостува на Черно море в неделя от 17:30 часа.

препоръчано
свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК