BG EN

Кайли Миноуг се натиска на Бонд

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Кайли Миноуг се натиска на Бонд

3921
на 22.03.2014
Кайли Миноуг се натиска на Бонд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

45-годишната певица Кайли Миноуг ще се радва да бъде любовната тръпка на Даниел Крейг в следваща част на приключенията на тайния агент Джеймс Бонд. "Ще бъда най-старото момиче на Бонд, но разбира се ще бъда невероятна", сподели австралийката.

препоръчано

Ако това се случи, Кайли ще последва стъпките на актрисите Холи Бери, Наоми Харис и Джема Артъртън.

Миналата година изпълнителката се раздели с приятеля си Андрес Валенкосо. За първи път тя призна какъв мъж иска до себе си. "Той трябва да е искрен, забавен и да е в състояние да се справи с мен и начина ми на живот", каза Миноуг.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК