ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бизнесменът Васил Божков, чрез Цветомир Найденов, изпрати днес писмо до синдика на ЦСКА Дора Милева и изпълнителния директор на червените Александър Тодоров с намерение да оздрави дружеството ПФК ЦСКА АД.
препоръчано
По този повод Sportal.bg се свърза с настоящия благодетел на армейците Гриша Ганчев, който заяви следното: "Какво е това писмо и кой го е изпратил? Васил Божков ли го е казал?"
След като му обяснихме, че това е писмо изпратено от името на Божков, Ганчев допълни: "Когато Васил Божков лично излезе и каже, че ще оздравява ЦСКА, тогава и аз ще коментирам официално и ще си кажа мнението", сподели Гриша Ганчев пред Sportal.bg.
Сигнал за измама взриви кръга в “Б“ Областната група в Пиринско
4980
преди 2 часа
Лудогорец обявиха: И ЦСКА е в битката за титлата
5423
преди 4 часа
Братът на крило на Манчестър Юнайтед кара проби в Ботев Пловдив
6351
преди 6 часа
НА ДУЗПАТА: Локо София сменя треньора при геле срещу Славия
8160
преди 7 часа


