BG EN

Както се и очакваше, Ваньо Танов е уволнен като шеф на митниците

ЧАС ПИК

Както се и очакваше, Ваньо Танов е уволнен като шеф на митниците

11341
на 22.08.2013
Както се и очакваше, Ваньо Танов е уволнен като шеф на митниците
Автор:   ПИК

Агенция "Митници" ще бъде оглавена от досегашния си зам.-директор Борислав Борисов.

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ваньо Танов е бил освободен от поста директор на Агенция "Митници", съобщиха от Министерството на финансите. 

препоръчано

Функциите на шеф на митниците ще изпълнява досегашният заместник-директор Борислав Борисов.

Уволнението на Танов не е изненадващо, тъй като управляващите вече заявиха намерение да го освободят от поста, но заради продължителен болничен, той дълго време успяваше да го избегне. 

Преди седмица вече бившият шеф на митниците беше приет в реанимацията на ВМА в изключително тежко състояние. Преди това той претърпя хирургични интервенции заради възпалена жлъчка в болница "Токуда". Беше съобщено, че е бил покосен и от кучешка тения. 

 

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК