ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
Дъжд от голове в Баку?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кална вода потече от новите водопроводи в Габрово, пише gabrovonews.bg.
препоръчано
Случаят е пореден и е от петъчния ден. Потърпевши този път се оказаха живущите в няколко габровски квартала.
От Община Габрово информираха, че причината за калната вода, потекла по новите тръби от чешмите, е превключване към новата водопроводна мрежа, което довело до известно замътване на водата в райони на кв. Младост и кв. Баждар, ул.”Брянска”.
От администрацията на кмета съобщиха още, че са предприети необходимите мерки за коригиране на ситуацията. От Общината поднасят своите извинения на гражданите за причиненото неудобство. Работи се за промиване на мрежата.
Експертни комисии ще обследват пораженията по земеделските насаждения
6243
преди 1 часа
Няма изтичане на петролни продукти от танкера "Кайрос“ в Бургаския залив
5103
преди 2 часа
Предстои 68-ото масово преплуване на река Дунав край Свищов на 25 юли
6397
преди 9 часа


