ГОРЕЩО
Демерджиев-гейт: НАП препира най-добре
САМО ПИК! Георги Марков от сърцето на Европа: Унгария стана Венецуела, но без петрол. В България трио на регреса ще ни доведе до предсрочни избори
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек е загинал, а 12 са изчезнали, след като поройни дъждове предизвикаха кално свлачище, което затрупа част от село на главния индонезийски остров Джава, предаде AFP.
препоръчано
Спасителите се опитват да разровят земната маса в област Кудус, за да достигнат шестте къщи, оказали се погребани от свлачището, но операцията е затруднена, тъй като районът е твърде отдалечен, за да достигне техника.
От местната агенция за реакция при стихийни бедствия посочват, че жертвите са спели, когато къщите им са били затрупани от свлачището. Засега спасителите са открили тялото на една жена и са спасили един мъж, но други 12 души остават в неизвестност.
САЩ и Иран временно спряха ударите, но хутите атакуват Саудитска Арабия
3424
преди 59 минути
Кувейт отваря отново граничния пункт "Абдали“ с Ирак
3988
преди 2 часа
Израелски заселници подпалиха две джамии на Западния бряг
6016
преди 2 часа
Удариха кораб в Каспийско море, Иран обвини Украйна
10503
преди 11 часа


