ГОРЕЩО
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Калфин: Бутането на незаконните постройки в Гърмен не решава проблема с интеграцията на ромите
7085
на 29.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според Ивайло Калфин бутането на незаконните постройки на ромите в Гърмен не решава трайно проблема с тяхната интеграция. Вицепремиерът и министър на труда и социалната политика коментира това пред журналисти.
препоръчано
Според него решаването на проблемите минава през образование, здравен статус и участие в обществото, пише БТА.
свързани новини
Драма в Гърмен: Жена се опита да убие едномесечното си бебе под багерите
34275
на 29.06.2015
"Когато бутнете четири къщи и изгоните хората на улицата, единственото, което може да се задейства, е социалнатасистема, която не решава този проблем", допълни министърът.


