Каляри с драматичен домакински успех над Сампдория

0
03.12.2019
0
2712

С гол на Алберто Чери в 90-ата минута Каляри победи като домакин Сампдория с 4:3 в последния мач от 14-ия кръг на футболния шампионат на Италия.

ФУТБОЛНА БОМБА: "Космонавтът" отказа да излети - в Каляри бесни?

Футболист номер едно на България за 2018 г. Кирил...

на 22.08.2019

С попадения на Фабио Куалярела от дузпа в 38-ата минута и на Гастон Рамирес в 52-ата минута гостите от Генуа поведоха с 2:0. Раджа Наинголан в 69-ата минута върна едно попадение, но Куалярела, с втория си гол в мача, доведе резултата до 3:1 за Сампдория.

Жоао Педро в 74-ата минута и в 76-ата минута върна домакините в мача, довеждайки резултата до 3:3, преди Чели в края да донесе и всички точки на домакините.

За Каляри това е осми успех за сезона, като тимът дели четвъртата позиция с Рома.

Сампдория регистрира осма загуба в кампанията, като е на 18-о място, само на две точки от зоната на изпадащите.