ГОРЕЩО
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
ДИПЛОМАТИЧЕСКИ СКАНДАЛ! Приключи ли топлата връзка между Тръмп и Мелони
Гълъб Донев на среща с Кристалина Георгиева - ето какво обсъдиха
Модернизацията на лифта до Мальовица е с всички законни разрешителни
СВЕТЪТ ДНЕС
Камарата на представителите блокира амбициите на президента Обама в търговската сфера
2719
на 12.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Камарата на представителите в САЩ нанесе поражение на амбициозния търговски дневен ред на президента Барак Обама, гласувайки за блокирането на мярката, даваща на Обама власт за бързо сключване на важния транстихоокеански търговско договор, предаде AFP.
препоръчано
Гласуването, в което две трети от представителите се противопоставиха на т. нар. съдействие за търговско приспособяване, е загуба на Обама, който лично дойде в Конгреса в опит да обеди демократите да подкрепят закона.
"Роснефт" прекратява износа на рафинирани горива
5933
преди 2 часа
Нидерландия насочва фрегата към Ормузкия проток за международна мисия
5261
преди 3 часа
Еболата уби 17 от 75 заразени медици в Конго
7123
преди 3 часа


