ГОРЕЩО
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фолк певицата Камелия побърка феновете с нуди фото от плажа. Изпълнителката се щракна в поза „Обладай ме“ с предизвикателно разкрачени крака, пише HotZona.bg. Блондинката се щракна на пустинен плаж, далеч от любопитните погледи, като не пропусна да си покаже най-милото пред обектива. Феновете й направо изпаднаха в еуфория от дръзкото поведение на певицата.
препоръчано

Както е известно, Камелия не е от скромните и като отявлен почитател на нудизма гордо се разхожда без дрехи по нудистките плажове. Това не е първата гола снимка на изпълнителката, която дръзко се щракна, полегнала гола на пясъка. Преди време гаджето й Цветин й пусна друго подобно фото, на което се виждаха задните й части.
![]()
![]()


